Helista meile

House

E-P
10-21

Tutvustus


Roosistuudio on ainulaadne ja mõnusalt hubane vintage-stiilis peopaik Kadrinas, kus pidada meeleolukas sünnipäev või mõni muu oluline tähtpäev.  Hoole ja armastusega rajatud mängutoast ei leia ühtegi kaasaegset elektroonilist seadet ega plastikust mänguasja. Mängukeskkond on loov ja inspireeriv. Mängutoa krooniks on suur puidust mängukohvik mängumuffinite ja tordilõikudega ning garaaziboks jooksuratta ja mänguautodega. Väikestele kunstnikele on Stuudio seinale meisterdatud suur kriiditahvel.

Rõõmsat tegevust jagub ka täiskasvanud saatjatele. Proovile saab end panna kabelaua taga või põrandale joonistatud keksumängu mängides. Lisaks on mängustuudios  palju vahvaid lauamänge ja mänguasju nii väikestele kui ka suurtele.

Kohapeal on kasutamiseks köök koos vajalikuga. Kasutamiseks on külmkapp, mikrolaineahi ja veekeetja. Mängustuudios on olemas ka lillevaasid ja USB-, vinüülplaadimängija.

Piduliste meeldejäävamad hetked aitab jäädvustada profi fotokaamera. Kogu Stuudio keskkond on meeleolu loov ning lustakate fotode  jäädvustamiseks  sobib terve Stuudio. Lisaks pakume huvilistele pildistamiseks erinevaid muinasjutu tegelaste kostüüme.

Roosistuudio ootab nii väikeseid kui ka suuri erinevateks lõbusateks koosviibimisteks. Broneeri pidu Roosistuudio kalendris.

Vintage stiil

Ispireeriv ja loov mängukeskkond, kust ei leia ühtegi elektroonilist seadet.

Tegevust kõigile

Roosistuudios leiavad tegevust igas vanuses lapsed ja ka nende saatjad.

Peosaali rent

Kohapeal on kasutamiseks köök koos vajalike lauanõude ja vaagnatega.

Ruumi jätkub kõigile

Roosistuudio mahutab mõnusasti kuni 12 last koos emmede ja issidega.